Etkile: İnovasyon ve değişim için yüksek katılımlı bir yaklaşım nasıl kullanılır
 

İnovasyon ve Değişim için Yüksek Katılımlı Bir Yaklaşım Kullanın 


İnovasyon ve değişim bugünlerde gündemde olan konular. Dünyanın dört bir yanından liderler, günümüzün çalışma ortamına ayak uydurmak için daha fazla çevikliğin gerekli olduğunu kabul ediyor. Ancak Blanchard®'dan Britney Cole ve Judd Hoekstra, bunun seçkin birkaç çalışanın görevi olmaktan çıkması gerektiğini söylüyor.


Cole, Blanchard'ın Fearless Innovation™(Korkusuz İnovasyon) programının, Hoekstra ise Blanchard'ın Leading People Through Change® (Değişimde İnsanlara Liderlik Etme) programının yaratıcılarından biridir. Her ikisi de inovasyon ve değişim çabalarının daha fazla insanı kapsayacak şekilde genişletilmesini öneriyor.


Cole, "Geleneksel anlayışa göre inovasyon, Yönetim Kurulu'nun, Ar-Ge'nin ya da inovasyondan sorumlu özel bir takımın işi," diyor. "Ancak bazen inovasyon yapmak için en nitelikli kişiler, bir sorundan en çok etkilene,  o işi bir fiil üstlenen kişilerdir. Kurumun ihtiyaçlarını ve fırsatlarını en iyi onlar bilirler."

Devamı
 
 

LİDERLİK ETMEYİ ÖĞRENİN

 
 
Travis Bradberry Podcast
 

Webinar - 20 Mart 2024, Çarşamba


Britney Cole ve Judd Hoekstra, yüksek katılımlı bir strateji kullanarak inovasyonun nasıl teşvik edileceğini ve değişimin nasıl hayata geçirileceğini paylaşacaklar.

Detaylı Bilgi ve Kayıt İçin
 
 
 
 
BluSKy Restoration Client Story

Başarı Hikayesi


Special Olympics'te Kapsayıcı Liderlik Anlayışı Oluşturmak


Special Olympics liderlik ve organizasyonel gelişim direktörü Svetlana Fenichel, “Birlikte çalıştığımız tüm Blanchard içerikleri kapsayıcılık, çeşitlilik ve eşitlik göz önünde bulundurularak tasarlandığı için hedeflerimizle mükemmel bir şekilde örtüşüyor," diyor.


Devamı
 
 
 

İLHAM VEREN DENEYİMLER

 
 
Blog Post
 

Blog


Hedef Belirleme Hakkındaki Efsaneler ve Gerçekler


Master Sertifikalı Koç Madeleine Blanchard rahatsız edici bir gerçeği tespit ediyor: hedef belirleme hakkında bildiğimiz her şeye rağmen, çoğumuzun hala önümüzdeki yıl için yazılı hedefleri yok. Madeleine bir müşteri hikayesini ve bir uyarı mesajı paylaşıyor.


 
 
 
 
Black History Month

İnovasyon Anketi Sonuçları!


Yeni Bir Perspektif: Kurumlarda İnovasyonu Teşvik Eden ve Frenleyen Faktörler


Farklı kurum ve sektörlerden 600'den fazla yönetici, müdür ve bağlı çalışan; inovasyonla ilgili deneyimlerini Blanchard araştırmacılarıyla paylaştı.


 
 
 

BİRLİKTE DÖNÜŞELİM

 
 
February Webinar
 

Podcast


Change Enthusiasm: Liderlik ve Başarı için Duyguların Gücünden Nasıl Yararlanılır?


Yazar Cassandra Worthy, gelişim ve dönüşümü sağlamak için duygularınıza, özellikle de olumsuz duygularınıza dikkat ederek değişimi nasıl kucaklayacağınıza dair ipuçları paylaşıyor.


 
 
 
 
Trend Report and Guide

Bizden Haberler


2024 Yılının 2. Açık Sınıf Eğitim Tarihi Belli Oldu!


Blanchard Türkiye, sektörün önde gelen kurumsal firmalarıyla uzun yıllardır çalışmalarına devam ediyor. Yoğun talep üzerine düzenlemeye başladığımız açık sınıf eğitim planlamaları kapsamında, 2024 yılının 2. açık sınıf SLII Deneyimi eğitimi, 3-4 Haziran 2024 Pazartesi – Salı tarihlerinde uzaktan canlı olarak (zoom üzerinden) gerçekleşecek.