En İyi Lider Olmak İçin 3 Beceri


Blanchard'ın SLII® liderlik gelişim programının yeni, bir günlük tasarımında, eğitmenler En iyi Lider / En Kötü Lider Uygulaması ile başlıyor.


Blanchard güven çalışmaları lideri Randy Conley’e göre bu uygulama, insanların, hem başarılı hem başarısız liderlikle ilgili kendi deneyimlerini, modelimizle ilişkilendirmeleri açısından harika bir yöntem. "Bir çok kişiye göre, insanların en iyi yönlerini ortaya çıkarmak için durumsal bir yaklaşım benimseyenlerin ortak özelliklerini sergileyenler, en iyi liderlerdir.


Bu Uygulama’da, katılımcıların en iyi liderleri hakkındaki paylaştığı yorumlar arasında şunlar yer alıyor:


• "Bana becerilerime uygun oranda serbestlik tanıdı."
• "Benimle bir güven ilişkisi kurdu."
• "Beni dinledi."
• "Bana yönlendirmede bulundu."
• "Kendi problemlerimi çözmeme yardımcı oldu."

Devamı
 
 

LİDERLİK ETMEYİ ÖĞRENİN - Mayıs Ayında İki Harika Webinar!

 
 
Travis Bradberry Podcast
 

Webinar – 15 Mayıs


En İyi Lider Olmak: Niyetten Eyleme Geçmek

İnsanların peşinden gitmek isteyeceği bir lider olmaya ilk adımınızı atın. Randy Conley, SLII®'nun üç liderlik becerisini kazanmanıza yönelik strateji ve teknikleri paylaşacak.

Detaylı Bilgi ve Kayıt İçin
 
 
 
 
Travis Bradberry Podcast
 

Webinar – 29 Mayıs


Üretken Yapay Zekâ Üzerine Bir İK, Öğrenme ve Gelişim Rehberi

Kurumunuzda yapay zekayı etkin bir şekilde analiz etme ve uygulayabilme konusunda yardım almak ister misiniz? O zaman bu webinarda Blanchard'ın İnovasyon Laboratuvarı üyeleri ve liderlik takımları ile birlikte Blanchard Baş İnovasyon Sorumlusu Britney Cole'a katılın.

Detaylı Bilgi ve Kayıt İçin
 
 
 
 
BluSKy Restoration Client Story

Başarı Hikayesi


Arizona Sağlık Hizmetleri Departmanında (ADHS) Verilen Liderlik Eğitimi Performans ve Esenliği Nasıl Artırdı


ADHS'nin iş gücü gelişimi direktörü Lynn Harrison, "İş gücümüz hızla büyüyen ve sürekli değişen bir yapıdaydı ve gerçekleştirdikleri anketlerinde en önemli endişe alanının esenlik olduğu tespit edildi," diyor.


Devamı
 
 
 

İLHAM VEREN DENEYİMLER

 
 
Blog Post
 

Blog


Hoşgörü ve İnovasyon Üzerine Bir Söyleşi


Hoşgörü, kurumsal ortamlarda çok sık duyduğunuz bir kelime değildir. Bu oldukça üzücü bir durum, çünkü hoşgörü her türlü başarı için bir gerekliliktir, özellikle de inovasyon söz konusu olduğunda. Doug Glener, Blanchard'ın inovasyondan sorumlu yöneticisi Britney Cole ve LECA Collaborative'in kurucu ortağı Liza Etienne ile bir söyleşi gerçekleştirdi.


 
 
 
 
Black History Month

Blanchard Community


Mayıs Ayında Neler Var?


Ruh Sağlığı Farkındalığının desteklenmesini kutlamak için Blanchard Community'e katılın. Çeşitliliği kucaklayalım ve esenliği hep beraber sağlayalım!


 
 
 

BİRLİKTE DÖNÜŞELİM

 
 
February Webinar
 

Podcast


Shawn Kanungo ile The Bold Ones Üzerine


Yeni kitabı "The Bold Ones: Innovate and Disrupt to Become Truly Indispensable" adlı yeni kitabından yola çıkan yazar Shawn Kanungo, nasıl yaşam boyu öğrenen olunacağını ve cesur olmak için her gün nasıl risk almak gerektiğini açıklıyor.


 
 
 
 
Trend Report and Guide

Tarihi Kaydedin! 8-9 Ekim 2024


Blanchard Liderlik Zirvesi Ekim Ayında California’da Gerçekleştirilecek!


Yeni bağlantılar kurmak, inovasyon yapmak ve öğrenme tasarımı ve deneyimlerini geliştirmeye yönelik en yeni stratejiler hakkında bilgi edinmek üzere iki günlük bu unutulmaz konferansta bize katılın. Kontenjan sınırlıdır. Kayıt, program detayları ve indirimli fiyat bilgilerine ulaşmak için lütfen kaydınızı oluşturun!


 
 
 
 
 
February Webinar
 

Açık Sınıf Eğitimleri


2024 Yılının 2. Açık Sınıf Eğitim Tarihi Güncellendi!


2024 yılının 2. SLII Deneyimi eğitimi, 10-11 Haziran 2024 Pazartesi – Salı tarihlerinde uzaktan canlı olarak (zoom üzerinden) gerçekleşecek.


 
 
 
 
Trend Report and Guide

Bizden Haberler


Altınbaş Üniversitesi, Yeni Bir SLII Deneyimi Eğitimine Daha Ev Sahipliği Yapacak!


Geçtiğimiz ay düzenlenen SLII Deneyimi eğitiminin karşılaştığı yoğun ilgi sonrası, Mayıs ayında bir eğitim daha planlandı.